Showbiz

Demi Rose nuk ‘frikësohet’ nga koronavirusi, modelja “çmend” rrjetin me format bombastike, nuk i lë vend imagjinatës me këto bikini (FOTOT)

Me këtë veshje nga fotot shihet se Demi nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës.
Featured image of article: Demi Rose nuk ‘frikësohet’ nga koronavirusi, modelja “çmend” rrjetin me format bombastike, nuk i lë vend imagjinatës me këto bikini (FOTOT) Demi Rose

TIRANË– Ndonëse koronavirusi ka panikosur botën mbarë dhe gjendja është kaotike,  ka edhe njerëz që nuk duan t’ia dinë as nuk i frikësohen këtij virusi vdekjeprurës.

Një nga ata është modelja e famshme Demi Rose e cila nga postimet në rrjetet sociale ka treguar se nuk i frikësohet aspak koronavirusit.

Ajo muajt e fundit ka shëtitur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për faktin se profesioni i saj si modele ia kërkon diçka të tillë.

Demi Rose

Nga fotot që ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram, shihet e veshur me një body tejet transparent dhe i nxjerr në pah zonat intime të trupit. Me këtë veshje nga fotot shihet se Demi nuk i ka lënë shumë vend imagjinatës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Demi Rose

Ndërkohë në mbarë botën njerëzit janë të frikësuar për shëndetin e tyre. Ndonëse modelja mund të ndihet imune, disa artistë, poltikanë e njerëz të njohur kanë treguar se janë prekur nga virusi.

Në rang global janë regjistruar 4024 viktima dhe mbi 115000 të tjerë janë prekur nga koronavirusi. Kina e cila ishte vendi i parë në botë i prekur nga koronavirusi pasi atje shpërtheu për herë të parë. Ndërkohë tashmë në Europë Italia është vendi më i prekur, ku numri i viktimave ka shkuar në 463 dhe janë prekur mbi 7 mijë të tjerë. Të prekur dhe viktima janë shënuar në SHBA, Britani, Francë duke krijuar shumë panik tek njerëzit. Ditën e djeshme edhe Shqipëria shënoi 2 rastet e para me koronavirus, ndërsa tashmë numri i të infektuarve ka shkuar në 10.

A.C/Dosja.al

Etiketa:

Shto Koment