Showbiz

Festat nudo dhe orgjitë e Dan Bilzerian, mes femrave superseksi, ja si e gjeti Shën Valentini ‘mbretin e Instagramit’ (FOTO)

Dan Bilzerian ka festuar mes femrave superseksi, një natë të paharruar për Shën Valentin.
Featured image of article: Festat nudo dhe orgjitë e Dan Bilzerian, mes femrave superseksi, ja si e gjeti Shën Valentini ‘mbretin e Instagramit’ (FOTO) Dan Bilzerian.

SHBA– Një ndër personazhet më të njohur në Instagram për jetën luksoze dhe femrat seksi që e rrethojnë, Dan Bilzerian ka festuar një Shën Valentin ‘të çmendur’, ashtu siç ai di të bëjë.

Postimi i Dan Bilzerian.

Mes femrave seksi dhe jetës së luksit, Dan Bilzerian shikohet mes bukurosheve, që kanë zgjedhur të vishen me intime të zeza, duke mos i lënë shumë vend imagjinatës.

 

View this post on Instagram

 

Gonna fly a few people out for @ignite party on Thursday, tag your crew

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on


“Do të fluturojnë disa njerëz jashtë për të festuar në ditën e enjte, etiketoni ekuipazhin tuaj”- shkruan Dan Bilzerian, bashkangjitur fotos me vajzat super seksi që ka zgjedhur, pikërisht për këtë ditë të veçantë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

View this post on Instagram

 

Did y’all get what you wanted for Xmas? I got a dab rig and a book of cats

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on


Sigurisht që kjo nuk është hera e parë që ‘Mbreti i Instagramit’ feston ndryshe. Çdo ditë ai bën postime nën shoqërinë e femrave të rekrutuara, që janë njëra më e bukur se tjetra, duke shijuar një jetë të pazakontë dhe të çmendur.

 

R.L/Dosja.al

Shto Koment