BotaVirale

“Më keni shkatërruar familjen”, tradhtoi gruan në stadium dhe kamerat e kapin MAT, burri ‘qahet’: Jam bir i Perëndisë (VD)

Një burrë nga Ekuadori, është filmuar në një stadium teksa tradhton gruan e tij, dhe puthet me një vajzë tjetër. Videoja me momentin e puthjes është bërë virale në rrjete sociale, dhe tashmë ai duhet të përballet me pasojat.
Featured image of article: “Më keni shkatërruar familjen”, tradhtoi gruan në stadium dhe kamerat e kapin MAT, burri ‘qahet’: Jam bir i Perëndisë (VD) Momentet kur burri tradhton gruan.

EKUADOR– Mashtrimi është një biznes i ndërlikuar, sepse siç dihet, e vërtetë do të dalë në dritë. Një burrë e kuptoi se i kishte hapur shumë punë vetes, pasi një video ku tradhtonte gruan e tij, e filmuar në stadium, është përhapur me shpejtësi në rrjete sociale.

“Kur puth zoçkën që ke anash dhe kutponi se martesa juaj ka marrë fund, pasi jëni filmuar në kamera”- shkruhet bashkëngjitur videos së shpërndarë në rrjetin social Tëitter.


 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Klipi deri më tani ka grumbulluar më shumë se 22.6milion shikime, ka mbi 284,000 pëlqime dhe është rikthyer në mbi 70,000 herë. Por a e mashtroi vërtetë ai gruan e tij? Nëpërmjet disa gërmimeve u zbulua e vërteta.

Burri në fjalë, i cili është identifikuar si Deyvi Andrade, ishte në një ngjarje të quajtur Noche Amarilla 2020 në Ekuador, duke parë një lojë futbolli mes Barcelona SC dhe Delfin. Që kur u mor në telefon, ai ka shkruar në Facebook dhe Instagram për të treguar historinë e tij, duke fajësuar gratë, për situatën në të cilën ai u fut.

“Nëse do të ishte një grua në vendin tim, çfarë do të bënit?”, -shkruan ai. Shpresoj se nuk do të jesh kurrë në pozicionin tim. Unë do të mbroj nderin dhe krenarinë time si njeri deri në fund … ‘Ne të gjithë dështojmë dhe të gjithë pendohemi, faleminderit për ata që më kanë ftuar mua në kishë dhe nëse shkoj, e bëj për të shëruar familjen time. Askush nuk do të jetë në gjendje të dëmtojë imazhin tim, Zoti është i madh dhe i fortë dhe këto gra që po më kritikojnë, unë e di se edhe ata kanë mashtruar, por ato akoma komentojnë.”

 

Ai vijon me një konfirmim se video vërtetë ka shkatërruar marrëdhënia e tij: “Ju keni shkatërruar tashmë marrëdhënien time, çfarë doni më shumë? Shpresoj se kjo nuk do t’ju shërbejë në asnjë mënyrë sepse ju po dëmtoni një djalë të Perëndisë. Ju nuk e dini dëmin psikologjik që keni shkaktuar me urrejtjen tuaj drejtuar ndaj meje. Të gjithë dështojnë dhe ne mund të falim nga zemrat tona. Zoti më jep forcë!

Burimi: METRO

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment