Showbiz

Blendi Fevziu i kuruar në detaje, Bleona Qereti ka një kompliment të veçantë (FOTO)

Bleona Qereti ka komplimentuar veshjen e Blendi Fevziut.
Featured image of article: Blendi Fevziu i kuruar në detaje, Bleona Qereti ka një kompliment të veçantë (FOTO) Këngëtarja, Bleona Qereti dhe gazetari, Blendi Fevziu.

TIRANË– Blendi Fevziu ka postuar një foto në rrjete sociale, teksa shfaqet i kuruar në detaje, veshur me një pallto në ngjyrë bojëqiell. Por, në sy bie komenti i këngëtares Bleona Qereti. Ajo nuk ka nguruar të pikasi detajin në veshjen e gazetarit, dhe ta komplimentojë atë.

“E dashuroj pallton,”– shkruan Bleona Qereti në foton e Fevziut.

Postimi i Blendi Fevziut dhe komenti i Bleona Qeretit.

Gazetari, Blendi Fevziu ndan shpesh foto në profilin e tij në Instagram, të udhëtimeve të shpeshta që bën nëpër botë, por edhe nga përditshmëria. Kësaj radhe gazetari kishte hequr dorë nga kostumi i zakonshëm, duke u dukur më  i kuruar se asnjëherë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

R.L/Dosja.al

Një Koment në “Blendi Fevziu i kuruar në detaje, Bleona Qereti ka një kompliment të veçantë (FOTO)

  1. Sado te kurohet personi mbetet po ai,dhe….kengetares i ka pelqyer vetem pallto ???? Hall i modh per pjesen tjeter te kuruar?

Shto Koment