Showbiz

“U dashka dhe vajza”, Bieta Sulo shtatzënë për herë të dytë? Flet moderatorja

Bieta Sulo po mendon të bëhet nënë për herë të dytë, dhe për këtë ka marrë mendimin e publikut.
Featured image of article: “U dashka dhe vajza”, Bieta Sulo shtatzënë për herë të dytë? Flet moderatorja Moderatorët, Bieta Sulo dhe Alban Dudushi.

TIRANË– Moderatorja Bieta Sulo, ka shprehur hapur në studion e saj “Ftesë në 5”, dëshirën për t’u bërë nënë  për herë të dytë. Në një bisedë me të ftuarat në studio, rreth fëmijëve, moderatorja nuk ka nguruar të pyesë publikun, nëse duhet të nisë një fëmijë të dytë.

Publiku kanë pohuar një zëri që Bieta duhet t’ja bëjë Kroit një motër, dhe mesa duket kjo qenka në planet e afërta të moderatores.

“U dashka dhe vajza! Ja ta mendojmë, ndoshta 2020 nuk dihet çfarë sjellë,”- është shprehur moderatorja, Bieta Sulo.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Alban Dudushi është baba i një vajze nga martesa e parë, me të cilën moderatorja, Bieta Sulo ka një marrëdhënie shumë të mirë. Sëbashku me Dudushin ata kanë një djalë, Kroi Art dhe nuk është habi, që të jenë duke planifikuar një fëmijë të dytë!

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment