Showbiz

“Mund t’ja lejojmë vetes foto të tilla”, puthje në buzë me Alban Dudushin, Bieta Sulo poston MOMENTET romantike për Shën Valentin

Bieta Sulo ka vendosur që në këtë ditë të shënuar, të ndajë disa foto romantike me Alban Dudushin.
Featured image of article: “Mund t’ja lejojmë vetes foto të tilla”, puthje në buzë me Alban Dudushin, Bieta Sulo poston MOMENTET romantike për Shën Valentin Moderatorët, Alban Dudushi dhe Bieta Sulo.

TIRANË– Moderatorja Bieta Sulo në ditën e shënuar të Shën Valentinit, ka vendosur të ndajë me ndjekësit disa poza të veçanta dhe të rralla, ku puthet me bashkëshortin e saj, Alban Dudushi. Në një vend me dëborë, buzë një mali, Bieta dhe Albani kanë shkëmbyer puthjen e dashurisë.

 

View this post on Instagram

 

Ne prag te Shen Valentinit mund t’ia lejojme vetes disa foto te tilla 🥰

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo) on


“Në prag të Shën Valentinit mund t’ia lejojmë vetes disa foto të tilla,”– shkruan Bieta Sulo në fotot përkrah bashkëshortit të saj.

Dy moderatorët janë mjaft të rezervuar në publikimin e fotove romantike, por në ditën e të dashuruarve, Bieta Sulo ja ka lejuar vetes të postojë dhe momente të tilla, dhe duken mjaft bukur.

R.L/Dosja.al

Shto Koment