Showbiz

“Domate dhe mozzarella”, Bes Kallaku nuk heq dorë nga fshati, poston foton dhe uron dashuri për të gjithë: Ju rujt Zoti

Përmes një postimi në Instagram Besi ka publikuar një foto me domate dhe mozzarella, duke shkruar "LOVE" për të uruar të gjithë shqiptarët.
Featured image of article: “Domate dhe mozzarella”, Bes Kallaku nuk heq dorë nga fshati, poston foton dhe uron dashuri për të gjithë: Ju rujt Zoti Bes Kallaku

TIRANË– Aktori i humorit Bes Kallaku  dhe bashkëshortja e tij, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj janë një ndër çiftet që pëlqehen më së shumti në rrjetet sociale.

Gjatë kohës së karantinës ata kanë ndarë shumë momente nga jeta e tyre duke treguar herë  pas here edhe vështirësitë që ka izolimi.

Me gjithatë sëfundmi përmes një postimi në  Instagram është rikthyer në shakatë epike të tij me domatet, një ndër ushqimet që ka treguar se pëlqen më shumë.

Në foto shihen disa  domate me të cilën ka krijuar fjalën  “LOVE” (dashuri në shqip), e shihet se domatet janë të vendosura mes djathit mozzarella.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Besit ne Instagram.

E  krahas fotos ai ka shkruar: Dashni për ju, Zoti ju rujt, duke e shoqëruar edhe me një emoji duke qeshur me lot.

Kujtojmë që Besi e ka treguar vazhdimisht dëshirën e madhe për fshatin e për domtet, prandaj dhe sot me këtë postim i ka uruar shqiptarët duke shkruar fjalën ‘Love’ me domate.

A.C/Dosja.al

Shto Koment