Showbiz

E sulmuan të gjithë për Ermal Mamaqin, reagon për herë të parë Bes Kallaku (FOTO)

Bes Kallaku ka ndarë në rrjete sociale një shprehje, që duket si një mesazh për gjithë thumbimet që erdhën nga mbështetësit e Ermal Mamaqit.
Featured image of article: E sulmuan të gjithë për Ermal Mamaqin, reagon për herë të parë Bes Kallaku (FOTO) Aktorët, Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi.

TIRANË– Ermal Mamaqi dhe Bes Kallaku janë në qendër të vëmendjes në median rozë, që pas deklaratës së këtij të fundit në emisionin “Shiko Kush Luan”. Por, pasi iu kundërvunë mjaft njërëz, të shoëbiz-it ose jo, Bes Kallaku ka një mesazh filozofik.

Postimi i Bes Kallakut.

“Nuk është ajo që ju ndodh, por ajo që ndodh në ju që bën ndryshimin,”– shkruan Bes Kallaku.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ky reagim vjen, pasi Amarda Toska e thumboi përmes një videomesazhi, ku me krenari tregonte për suksesin e bashkëshortit të saj, duke e quajtur me tendencë “Super biznesmen”.

(R.L/Dosja.al)

                                                                               

Shto Koment