Aktualitet

VIDEO/ Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, mjetet dalin nga rruga

Featured image of article: VIDEO/ Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, mjetet dalin nga rruga Foto nga vendngjarja

TIRANË- Një aksident rrugor është regjistruar mesditën e sotme në autostradën Tiranë-Durrës. Burime për Dosja.al bëjnë me dije se në aksident janë përfshirë 5 mjete, të cilat kanë dalë nga rruga si rezultat i lagështirës.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Fatmirësisht nuk raportohet për të plagosur. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment