Politike

Artan Shkreli: Aplikoni tek portali për banesën e dëmtuar, ndryshe s’merrni dëmshpërblimin

Shkreli deklaroi në “Open” se banorët, të cilët kanë banesat e dëmtuara, duhet të aplikojnë në portal sepse ndryshe nuk do të marrin lekët e dëmshpërblimit’.
Featured image of article: Artan Shkreli: Aplikoni tek portali për banesën e dëmtuar, ndryshe s’merrni dëmshpërblimin Artan Shkreli

TIRANË– Zëvendësministri Infrastrukturës dhe Energjisë, Artan Shkreli deklaroi në “Open” se banorët, të cilët kanë banesat e dëmtuara, duhet të aplikojnë në portal sepse ndryshe nuk do të marrin lekët e dëmshpërblimit.

Çdo banor që ka banesën e dëmtuar apo të shëmbur pa marrë parasysh gjendjen ekonomike të tyre të gjithë duhet të aplikojnë në portal sepse ndryshe nuk do të marrin lekët e dëmshpërblimit’-  deklaroi Artan Shkreli në Open.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Po si aplikon një person i cili nuk e di?- e pyeti Kikia.

“Po a që nuk di të aplikojë të shkojë tek bashkia përkatëse dhe aty ka sportele të veçanta”– u përgjigj Shkreli.

(a.m/dosja.al)

Një Koment në “Artan Shkreli: Aplikoni tek portali për banesën e dëmtuar, ndryshe s’merrni dëmshpërblimin

  1. Cfare i paska bere flokeve Shkreli?! Floke te erret dhe mjeker te bardhe ne moshen 56 vjecare?!

Shto Koment