Showbiz

“Përjetime drithëruese”, Armina Mevlani flet hapur për seksin: Dorëzim pa kushte, jo vetëm i buzëve (FOTO)

Për Armina Mevlanin,ja çfarë përfshin fjala 'seks'....
Featured image of article: “Përjetime drithëruese”, Armina Mevlani flet hapur për seksin: Dorëzim pa kushte, jo vetëm i buzëve (FOTO) Bloggerja, Armina Mevlani dhe Zen Berisha.

TIRANË– Bloggerja, Armina Mevlani prej kohësh është në një lidhje me Shkëlzen Berishën. Bukuroshja Mevlani shpërndan shpesh shprehje nga autorë të ndryshëm, rreth dashurisë dhe temave të ndryshme.

Por, kësaj radhe ka vendosur të flasë hapur për seksin, duke shpërndarë citimin që i ka lënë mbresa më shumë, nga Pamuk Orhan, duke shpjeguar me detaje se çfarë përfshin seksi.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Seksi: “Përfshirje në marramendjet e përjetimeve të skajshme drithëruese, që shkaktohen nga të qenit në mëshirën e njëri-tjetrit dhe dorëzimit pa kushte, jo vetëm të buzëve, por të gjithë qenësisë- Orhan Pamuk,”- shkruan Armina Mevlani.

Postimi i Armina Mevlanit.

(R,L/Dosja.al)

Shto Koment