Showbiz

Foto/ Me muskuj dhe menaxher klubesh, ky është djali që rrëmbeu Arbenitën nga krahët e Feros, reagimi pas videos intime: Jeni të lig, më kishin vjedhur…

Dosja.al ka mësuar se djali në fjalë është menaxher në një klubet më të mëdha në Kosovë dhe njihet për jetën e tij mjaft aktive në rrjetet sociale. Nga vëzhgimi i profilit të tij të Instagramit, bien në sy fotot ku Tahiri preferon të tregojë trupin e tij me muskuj.
Featured image of article: Foto/ Me muskuj dhe menaxher klubesh, ky është djali që rrëmbeu Arbenitën nga krahët e Feros, reagimi pas videos intime: Jeni të lig, më kishin vjedhur… Fero, Arbenita dhe Kened Tahiri
Përditësuar:

TIRANË– Djali që u shfaq në videon intime teksa puthje me modelen Arbenita Ismajli është Kened Tahiri. Dosja.al ka mësuar se djali në fjalë është menaxher në një klubet më të mëdha në Kosovë dhe njihet për jetën e tij mjaft aktive në rrjetet sociale. Nga vëzhgimi i profilit të tij të Instagramit, bien në sy fotot ku Tahiri preferon të tregojë trupin e tij me muskuj.

Mirëpo, pas lajmeve për videon intime ku puthje me të modelen Arbenita Ismajli, Tahiri ka thënë vetëm një fjali. “Më kishin hakuar ‘Snapchatin’, njerëz të lig, sa të ligë që jeni,”– shkruan Kenedi në një foto në Instastory, pas treguar çfarë fshihet pas atyre pamjeve.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Reagimi i Kenedit

Nga ana e modeles nuk ka patur asnjë reagim. Ditën e sotme, videoja ku Arbenita puthje me djalin misterioz bëri xhiron e të gjitha mediave. Teksa preken në qafë e fytyrë, dyshja puthen me mjaft pasion në buzë.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment