Showbiz

E pyesin për sekretin e miqësisë me Xhemi Shehun, habit Arbana Osmani: E paguaj (FOTO)

Arbana Osmani ka treguar për sekretin e miqësisë me Xhemi Shehun dhe nuk do ta bësoni përgjigjen!
Featured image of article: E pyesin për sekretin e miqësisë me Xhemi Shehun, habit Arbana Osmani: E paguaj (FOTO) Moderatoret, Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu.

TIRANË– Arbana Osmani ka realizuar një rubrikë me pyetje, disa prej të cilave i është përgjigjur. Një ndjekëse e kuriozuar e ka pyetur për sekretin e një miqësie kaq të ngushtë me Xhemi Shehun, dhe Arbana Osmani ka dhënë një përgjigje të shkurtër, që besojmë është me nota humori.

Postimi i Arbana Osmanit.

“Shoh se Xhemi të mbështet kudo. Cili është sekreti i një miqësie të tillë?”- është pyetja e drejtuar nga një ndjekëse.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“E paguaj,”- ka shkruar Arbana Osmani ndërsa e ka shoqëruar me një foto të saj me Xhemi Shehun.  

(R.L/Dosja.al)    

Shto Koment