Showbiz

Ndodh edhe kështu! Arbana Osmani e shkujdesur, vesh bluzën por harron etiketën vënë

FOTO
Arbana Osmani ka harruar një detaj në foton e radhës, që nuk i shpëtoi syrit të publikut.
Featured image of article: Ndodh edhe kështu! Arbana Osmani e shkujdesur, vesh bluzën por harron etiketën vënë Moderatorja, Arbana Osmani.

TIRANË– Moderatorja e njohur, Arbana Osmani është aktive në rrjete sociale, ku poston foto nga përditshmëria. Duke përgatitur promovimin e radhës, Arbana ka harruar një detaj të rëndësishëm në veshjen e saj.

Postimi i Arbana Osmanit.

E veshur me një bluzë të bardhë me dizenjo pranverore dhe e shkujdesur, moderatorja e “Dua të të bëj të lumtur” ka harruar etiketën vënë, e cila dallohet qartësisht në veshjen e saj.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

R.L/Dosja.al

Shto Koment