Showbiz

“Pu pu pu skandaloze”, Arbana Osmani në qendër të kritikave nga e ëma: Duhet sqaruar në një komunikatë për shtyp (FOTO)

Arbana Osmani ka marrë një kritikë të ashpër nga e ëma, për mungesën e estetikës në gatim.
Featured image of article: “Pu pu pu skandaloze”, Arbana Osmani në qendër të kritikave nga e ëma: Duhet sqaruar në një komunikatë për shtyp (FOTO) Moderatorja, Arbana Osmani me të ëmën.

TIRANË– Moderatorja Arbana Osmani, nuk merr kritika vetëm nga ndjekësit e saj, por edhe nga e ëma. Pas periudhës së vështirë që po kalon vendi, Arbana ka vendosur që përveçse të gatuajë ushqime të shijshme për veten dhe familjen e saj, të ofrojë dhe receta të larmishme për fansat.

Receta e radhës kanë qenë biskotat me mollë, që duket se nënës së Arbana Osmanit nuk i janë dukur në nivelin e duhur, për shkak të formës. Ajo i ka dërguar mesazh në rrjete sociale, duke i thënë se biskotat kanë formë skandaloze.

Postimi i Arbana Osmanit.

Biseda

E ëma e moderatores: “Mi harrove durët! Pu pu pu! Po pse mi ashtu bëhen biskotat? A nuk i bëje pak me duar, të paktën toptha të vegjël?

Arbana Osmani: “Kisha ndërmend me të sjell ca. Asnjë copë s’ke për të marrë”.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

E ëma e moderatores: “Forma? Skandaloze!”                            

Arbana Osmani: “Aaa s’i t’ja bëjmë tani?!”

Pas kësaj bisede moderatorja ka sqaruar se kjo nuk është recetë nga mamaja e saj, pavarësisht se mësuam që nuk qenka aspak tolerante, përsa i përket gatimit: “Këto biskotat nuk mi ka mësuar mami, s’e duhet sqaruar në një komunikatë për shtyp.”

R.L/Dosja.al

Shto Koment