Showbiz

“Edhe pse shpesh më çmend”, Arbana bën urimin më të veçantë për të ëmën: E gatshme për të pirë verë, edhe pse e urren

Arbana Osmani ka uruar nënën e saj për ditëlindje, përmes fjalëve të ndiera dhe fotove më të veçanta.
Featured image of article: “Edhe pse shpesh më çmend”, Arbana bën urimin më të veçantë për të ëmën: E gatshme për të pirë verë, edhe pse e urren Moderatorja, Arbana Osmani me të ëmën.

TIRANË– Moderatorja Arbana Osmani përmes fotove me momentet më të bukura pranë së ëmës, ka uruar me fjalët më të ndiera, nënën e saj në ditën e lindjes.

Postimi i Arbana Osmanit.

“Gëzuar ditëlindjen Tutës time të bukur. Ti sjell kaq shumë lumturi. Edhe pse ndonjëherë(shpesh)më çmend. Ti je shoqja ime e ngushtë. E gatshme për të pirë verë(të cilën e urren)në darka speciale. Gjithmonë në një linjë me modën. Dhe ëmbëlsirat. Të dua. Dhe uroj që një ditë, Joni të më dojë, sa gjysmën e asaj që të dua unë,”- shkruan Arbana Osmani në profilin e saj në rrjete sociale.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Arbana Osmanit.

R.L/Dosja.al

 

Shto Koment