Showbiz

Anxhelina dhe Beatrix ‘çmendin’ meshkujt në buzuqet greke, seksi dhe provokuese ulur mbi tavolinë, me shampanjë mes luksit shijojnë atmosferën (FOTO)

Dy këngëtaret frekuentojnë jetën e natës në Greqi...
Featured image of article: Anxhelina dhe Beatrix ‘çmendin’ meshkujt në buzuqet greke, seksi dhe provokuese ulur mbi tavolinë, me shampanjë mes luksit shijojnë atmosferën (FOTO) Këngëtaret, Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Hadërgjonaj.

GREQI– Dy kushurirat, Anxhelina Hadërgjonaj dhe Beatrix Ramosaj prej ditësh ndodhen në Greqi, ku po shijojnë disa ditë pushimesh. Mes vendeve piktoreske dhe jetës së natës, që nuk e lënë pas, dy bukuroshet shqiptare kanë ‘çmendur’ meshkujt në Greqi.

 

View this post on Instagram

 

Soulmates don’t have to be lovers. 💕 @anxhelina 🌸🔮💓⚡️

A post shared by 𝘛𝘳𝘪𝘹𝘪𝘦 ♥ (@beatrixramosaj) on


Veshur seksi, me fustane të shkurtra dhe dekolte, Anxhelina dhe Beatrix kanë hipur mbi tavolinë duke tërhequr vëmendjen e meshkujve të shumtë që ishin të pranishëm në buzukun grek.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

View this post on Instagram

 

Me çikin tem 🥰 🌸🌼🌸🌼@beatrixramosaj

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on


Me shishe shampanje dhe të kuruara nga koka tek këmbët, dy kushurirat po shijojnë një jetë mes luksit, teksa nuk ndalin udhëtimet e shumta nga Parisi në Greqi.

Shto Koment