Showbiz

“Mos kërko seks se në fyt të ngec”, Anxhela Peristeri flet për këngën që e ka zhdukur nga repertori: E urreja

Kënga që Anxhela Peristeri zhduku nga repertori...
Featured image of article: “Mos kërko seks se në fyt të ngec”, Anxhela Peristeri flet për këngën që e ka zhdukur nga repertori: E urreja Këngëtarja, Anxhela Peristeri.

TIRANË– E ftuar në “Wake Up, Anxhela Peristeri ka rrëfyer se në repertorin e saj muzikor, ekziston një këngë të cilën e ka fshirë, sepse e urrente. Sipas këngëtares kënga me titullin “Mos kërko seks” e vitit 2014, nuk ishte një zgjedhje personale, por e menaxherit të saj.

Anxhela Peristeri ka rrëfyer se teksti dhe fjalët e kësaj kënge, nuk i përshtateshin natyrës së saj, dhe një pjesë e shkëputur nga refreni, që këngëtarja zgjodhi ta risjellë në emision, nuk duket aspak i natyrës së saj.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Mos kërko seks, sepse në fyt të ngec
 Mendo një tjetër, ndoshta ty dhe të ec
 Me klube nate gjithë jetën do ta çosh
 Sipas gustos sate nuk mund të më trajtosh”.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment