Showbiz

“S’do lejojë që ajo t’ja marri”, Brad Pitt dhe Jennifer Aniston mundësi rikthimi, reagon Angelina Jolie

Një burim i afërt pranë aktores Angelina Jolie, ka treguar se ajo nuk do ta lejojë rikthimin e Brad Pitt me Jennifer Aniston.
Featured image of article: “S’do lejojë që ajo t’ja marri”, Brad Pitt dhe Jennifer Aniston mundësi rikthimi, reagon Angelina Jolie Aktorët, Angelina Jolie, Brad Pitt dhe Jennifer Aniston.

SHBA– Në eventin e ndarjes së çmimeve “SAG”, ku morën pjesë shumë nga personazhet e njohur hollivudian, ajo që pikasi më së shumti, ishte afrimiteti i theksuar mes ish-çiftit të njohur, Brad Pitt dhe Jennifer Aniston.

Mediat rozë shkruan pafund për momentet e tyre të afrimitetit, dhe gjuha e trupit tregoi se mes dy aktorëvë mund të kishte një mundësi ribashkimi.

Por, një burim shumë i afërt pranë aktores Angelina Jolie, ka treguar për “Hollywoodlife”, ka deklaruar se aktorja në fjalë nuk do t’ja dijë shumë për këtë afrimitet. Megjithëse ajo ka theksuar se Jolie nuk do e lejojë të ndodhë kjo.

“Angelina e di shumë mirë që ata janë thjesht miq dhe nuk do lejojë që Jennifer ta marrë Brad-in”– ka shtuar burimi për Hollywoodlife.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Prej kohësh Pitt dhe Jolie i kanë dhënë fund martesës së tyre, dhe shpesh herë janë konfliktuar për shkak të fëmijëve.

Burimi: Hollywoodlife

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment