Showbiz

Tre vite pas ndarjes, Angelina Jolie dhe Brad Pitt zgjidhin konfliktet dhe rregullojnë marrëdhëniet! Marrin vendimin e rëndësishëm

Pitt ka paraqitur një letër në Gjykatën e Qarkut në Los Anxhelos, duke njoftuar gjykatësit se ai dhe ish-gruaja e tij kanë bërë tani një marrëveshje në lidhje me 'Edukimin dhe Mbështetjen Kalimtare' të fëmijëve.
Featured image of article: Tre vite pas ndarjes, Angelina Jolie dhe Brad Pitt zgjidhin konfliktet dhe rregullojnë marrëdhëniet! Marrin vendimin e rëndësishëm Aktorët, Angelina Jolie dhe Brad Pitt.

SHBA– Më shumë se tre vjet pas përfundimit të martesës së tyre dy-vjeçare, ata ende nuk janë divorcuar zyrtarisht. Por, ish-çifti i famshëm hollivudian, Angelina Jolie dhe Brad Pitt duket se më në fund kanë gjetur një rrugë të përbashkët komunikimi.

Sipas burimeve pranë aktorëve ata më në fund kanë gjetur rënë në një marrëveshje për kujdestarinë e fëmijëve. Pasi kanë zgjidhur mosmarrëveshjen e zgjatur të kujdestarisë, duket se Brad Pitt dhe Angelina Jolie kanë ndërmarrë një hap tjetër përpara në bashkë-prindërimin e përzemërt për pesë fëmijët e tyre të moshës shkollore.

Pitt ka paraqitur një letër në Gjykatën e Qarkut në Los Anxhelos, duke njoftuar gjykatësit se ai dhe ish-gruaja e tij kanë bërë tani një marrëveshje në lidhje me ‘Edukimin dhe Mbështetjen Kalimtare’ të fëmijëve.

Sipas The Blast ish-bashkëshortët kanë vendosur për një formë më ‘tradicionale’ të shkollimit për fëmijët e tyre, pesë prej të cilëve janë ende nën moshën 18 vjeç.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Prej një kohe të gjatë, aktorët nuk po arrinin në një marrëveshje për kujdestarinë e 6 fëmijëve të tyre, duke pasur shpesh debate. Ata i dhanë fund martesës së tyre 3 vjet më parë, megjithatë procedurat ligjore kanë zgjatur për shumë kohë, pasi ata nuk po binin në kompromos për ndarjen e pasurisë dhe kujdesin ndaj fëmijëve.

Burimi: DailyMail

R.L/Dosja.al

Shto Koment