Showbiz

“S’ka fëmër që s’është tradhtuar”, këngëtarja shqiptare flet për mashkullin që e tradhtoi: S’e fala, më ka gënjyer shumë

Ana Kabashi ka rrëfyer për tradhtinë që ka pësuar në një marrëdhënie...
Featured image of article: “S’ka fëmër që s’është tradhtuar”, këngëtarja shqiptare flet për mashkullin që e tradhtoi: S’e fala, më ka gënjyer shumë Këngëtarja, Ana Kabashi.

TIRANË- Këngëtarja Ana Kabashi, e ftuar në “Glamour” ka vendosur të tregohet e sinqertë, duke rrëfyer jo vetëm mashkullin që e përndiqte (Lexo këtu), por edhe atë që e tradhtoi në një lidhje. E pyetur në mënyrë të drejtpërdrejtë nga moderatorja Ester Bylyku, nëse ka tradhtuar apo e kanë tradhtuar, ajo ka theksuar se nuk tradhton kurrë në një lidhje.

Jo, unë në fakt nuk tradhëtoj, e di që tingëllon si klishe. Kur jam më një person, jam me atë person, se kur hapesh shumë nuk ka as dashuri, as besim, as respekt. Më kanë tradhëtuar, nuk ka femër të mos jetë tradhëtuar sepse mashkulli është mashkull. Unë jam njeri shumë vëzhgues, e vëzhgoj shumë situatën edhe e ndjej që diçka nuk është në rregull. Ndoshta nuk të ka tradhëtuar me një femër tjetër, por të kanë tradhëtuar edhe në ndonjë askpekt tjetër që e konsideron si tradhët,”- është shprehur Ana Kabashi.

Më tej ajo ka rrëfyer se nuk e fali këtë tradhti, pasi nuk ishte fizike më shumë se sa një grumbull genjeshtrash.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Jo nuk e fala. Ai ai më tradhtoi në aspektin si person, më ka gënjyer për shumë gjërat e veta dhe nuk mi ka treguar , shkaku se unë mund ta paragjykoja.  Ai është vendimi im, ti duhet të jesh i sinqertë, të më tregosh ky ky ky jam unë dhe pastaj unë e marr vendimin duhet të jem me ty apo jo. Nëse ti vazhdon gënjen  gjithë kohës dhe në fund tregon pastaj unë i bie të kem qenë më një person krejt tjetër,”- ka shtuar më tej këngëtarja.

R.L/Dosja.al

Shto Koment