Showbiz

Pas marrëdhënies së dhunshme me Johnny Deep, aktorja, puthje pasionante me një femër në mes të rrugës (FOTOT)

Romanca e re e aktores Amber Heard me një femër.
Featured image of article: Pas marrëdhënies së dhunshme me Johnny Deep, aktorja, puthje pasionante me një femër në mes të rrugës (FOTOT) Aktorja Amber Herad me të dashurën dhe Johnny Deep.

SHBA– Aktorja Amber Heard e ka pranuar hapur që është biseksuale. Pas ndarjes nga një lidhje e dhunshme me aktorin e fashmëm Johnny Deep (Lexo këtu), Amber ka nisur një romancë të re, tashmë me një femër.

Aktorja Amber Herad me të dashurën.

Kinematografja Bianca Butti, e cila po kalon një periudhë të vështirë në jetën e saj dhe po lufton me kancerin e gjirit, është fotografuar teksa shkëmben puthje në mes të rrugës me aktoren, Amber Heard.

Aktorja Amber Herad me të dashurën.

Amber Heard ka qenë shumë e hapur për të qenë biseksuale, si privatisht për familjen dhe miqtë e saj, dhe publikisht në media.

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kështu që, nuk erdhi si një surprizë e plotë, kur ylli hollivudian u fotografua duke u puthur me pasion me një grua në Palm Springs, California, një ditë më parë.

Aktorja Amber Herad me të dashurën.

(R.L;E.K/Dosja.al)

 

Shto Koment