Showbiz

“Shpirtra të lumtur”, Ami dhe Ermali bëjnë ‘prova teknike’ në ditën e dashurisë, puthja romantike e çiftit (FOTO)

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi kanë zgjedhur të urojnë përmes fotove romantike, Shën Valentinin.
Featured image of article: “Shpirtra të lumtur”, Ami dhe Ermali bëjnë ‘prova teknike’ në ditën e dashurisë, puthja romantike e çiftit (FOTO) Aktori Ermal Mamaqi dhe moderatorja, Amarda Toska.

TIRANË– Shën Valentini trokiti në derë edhe për çiftin e njohur, Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska. Të lumtur përkrah njëri-tjetrit, Ami dhe Ermali kanë zgjedhur të njëjtat foto për të uruar Shën Valentinin, por në forma të ndryshme.

 

View this post on Instagram

 

Happy spirits inside and out❤

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on


Ndërsa Amarda shkruan: “Shpirtra të lumtur brenda dhe jashtë”, Ermal Mamaqi nuk e lë pas humorin dhe në këtë ditë të shënuar: “Duke prit Shën Valentinin(prova teknike).”

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

View this post on Instagram

 

Duke prit Shën Valentinin(prova teknike)

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on


Me sa duket, çifti i njohur kanë zgjedhur ta presin jashtë Shën Valentinin, pasi duken në ambjentet e një klubi, ndërsa nuk i shqisin shikimet ndaj njëri-tjetrit.

R.L/Dosja.al

Shto Koment