Showbiz

Chiara Ferragni e Tiranës i “heq” të gjitha, Alketa Vejsiu pozon me peliçe, fotot provokuese

Alketa Vejsiu ka realizuar një foto ndryshe! Për herë të parë moderatorja shfaqet provokuese.
Featured image of article: Chiara Ferragni e Tiranës i “heq” të gjitha, Alketa Vejsiu pozon me peliçe, fotot provokuese Moderatorja, Alketa Vejsiu.

TIRANË– Moderatorja, Alketa Vejsiu ka postuar një foto, ku shfaqet seksi, në rrjete sociale. E veshur me një peliçe kaf, Vejsiu duket sikur është pa të brendshme, ndërsa shfaq hiret e saj.

Ajo ka vendosur të rrëmbejë gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj, ndërsa disa kanë mbetur të shtangur nga fotoja e postuar, pasi moderatorja zgjedh në shumicën e rasteve të postojë foto të thjeshta dhe pa dekolte.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al


“Edhe ti ike për lesh,”- shkruan një ndjekës.

Aman thuaj te drejten ke veshur breke apo e ke lisho fare,”- vijon një tjetër.

 

Moderatorja së shpejti do të prezantojë festivalin e famshëm “Sanremo” dhe në një nga intervistat për mediet italiane, është vetëquajtur Chiara Ferragni e Shqipërisë.

R.L/Dosja.al

Shto Koment