Showbiz

“Tamam si katunaret kur vinin në Tiranë”, Alketa Vejsiu ka përgjigjen tipike për këtë koment, dhe ndjekësja s’e zgjati më (FOTO)

Alketa Vejsiu ka replikuar me një ndjekëse që e quan 'katunare', dhe përgjigja e saj nuk pritej!
Featured image of article: “Tamam si katunaret kur vinin në Tiranë”, Alketa Vejsiu ka përgjigjen tipike për këtë koment, dhe ndjekësja s’e zgjati më (FOTO) Moderatorja, Alketa Vejsiu.

TIRANË– Pas lajmit të pjesmarrjes në Sanremo, Alketa Vejsiu ka zgjedhur të relaksohet në Neë York. Xhiro me jaht dhe kërcim, shoqëruar nga një mik i saj, Alketa Vejsiu ka treguar se po e shijon shumë këtë udhëtim.

Moderatorja ka zgjedhur të ndajë disa nga momentet e relaksit me ndjekësit, por nuk kanë munguar as komentet ofenduese.

Postimi i Alketa Vejsiut dhe komentet.

“Taman si katunaret kur vinin ne tirane ne fillim nje foto te 15 katshi dhe ne motorr ne qender kshtu po me dukesh e lumtur hahahahahah,”– shkruan një komentuese në postimin e Vejsiut.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Duket se për këtë koment, Alketa Vejsiu ka zgjedhur përgjigjen e duhur, pa i dhënë mundësi replike ndjekëses: “Hahahah fiksss”.

(R.L/Dosja.al)

Shto Koment