Aktualitet

‘Krimi rikthehet në vend!’/ Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 31 maj 2020

Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore.
Featured image of article: ‘Krimi rikthehet në vend!’/ Çfarë ndodh rreth nesh? Titujt kryesorë të portaleve, 31 maj 2020 Dosja.al

Tiranë- Dosja.al ju sjell një përmbledhje të portaleve në vend dhe lajmet e tyre kryesore. Dosja.al ka si lajm të parë shpërthimin e tritolit që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në hotelin e biznesmenit Ervin Mata.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ballkan web, Abc News, Gazeta Tema, Tv Klan, Top Channel, Faxweb, Ora News, Syri.net gjithashtu janë fokusuar tek zhvillimet e mbrëmjes së djeshme edhe në Laç, ku kanë humbur jetën dy persona. 

Shto Koment