Showbiz

Lëvizje provokuese buzë detit/ Era e fortë ia ‘nxjerr në shesh’ të pasmet Rita Orës (FOTO)

Rita Ora shihet e veshur me fustan ngjyrë të verdhë, duke realizuar një spot fotografik rreth bregut të detit, por siç duket edhe në foto, era e fortë i ka prishur punë gjatë setit.
Featured image of article: Lëvizje provokuese buzë detit/ Era e fortë ia ‘nxjerr në shesh’ të pasmet Rita Orës (FOTO) Rita Ora
Përditësuar:

SHB-Fotot e këngëtares më të njohur me origjinë shqiptare Rita Ora po bëjnë xhiron e rrjetit.

Ajo shihet e veshur me fustan ngjyrë të verdhë, duke realizuar një spot fotografik rreth bregut të detit, por siç duket edhe në foto, era e fortë i ka prishur punë gjatë setit.

Tek pozat që këngëtarja ka bërë pranë detit, duken qartë të brendshmet ngjyrë mishi, por edhe të pasmet.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Në sy bien edhe këmbët e saj mjaft të tonifikuara, teksa bën lëvizje provokuese dhe sensuale, teksa bën setin fotografik.

(A.K.Dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment