Showbiz

Shtrënguar duart me Erion Veliajn, Ajola Xoxa zgjedh ta urojë pa fjalë bashkëshortin, në ditën e dashurisë (FOTO)

Ajola Xoxa ka postuar dy foto, që shprehin dashurinë ndaj bashkëshortit të saj, Erion Veliaj.
Featured image of article: Shtrënguar duart me Erion Veliajn, Ajola Xoxa zgjedh ta urojë pa fjalë bashkëshortin, në ditën e dashurisë (FOTO) Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe gruaja, Ajola Xoxa.

TIRANË– Pa fjalë, thjesht me dy foto që kanë një domethënie të madhe, bashkëshortja e kryetarit të bashkisë, Ajola Xoxa zgjedh ta urojë në një mënyrë të veçantë bashkëshortin e saj.

Postimi i Ajola Xoxës.

Ajo ka zgjedhur dy foto, në të cilat nuk shfaqen fytyrat e çiftit, por thjesht një shtrëngim duarsh, që tregon lidhjen e ngushtë që ata kanë me njëri-tjetrin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Postimi i Ajola Xoxës.

Pa fjalë, por me imazhe, Ajola Xoxa zgjodhi një mënyrë të thjeshtë dhe të veçantë për të uruar bashkëshortin e saj, Erion Veliaj.

R.L/Dosja

Shto Koment