Showbiz

Adelina Tahiri puthje pasionante me burrin, vëllai i saj fotografon momentet ‘e zjarrta’ (FOTO)

Adelina Tahiri ka publikuar një foto te realizuar nga vëllai i saj, teksa shkëmben puthjen pasionante me bashkëshortin.
Featured image of article: Adelina Tahiri puthje pasionante me burrin, vëllai i saj fotografon momentet ‘e zjarrta’ (FOTO) Këngëtarja, Adelina Tahiri me vëllain dhe bashkëshortin.

MAQEDONI– Këngëtarja Adelina Tahiri poston shpesh momente krah bashkëshortit të saj, një avokat mjaft i pushtetshëm në Maqedoni. Ajo shpesh zgjedh të kalojë pushime përkrah të shoqit, dhe familjes së saj.

Kësaj radhe ka qenë vëllai i saj, Edmond Tahiri që ka realizuar një foto ‘pikante’ të çiftit, Adelina Tahirit dhe bashkëshortit të saj, teksa puthen në një restorant.

Fotoja e postuar nga vëllai i Adelina Tahirit.

Me sa duket familja e këngëtares janë pa komplekse, dhe vëllai nuk ka nguruar të shkrepë momentin e zjarrtë, të puthjes pasionante të së motrës me bashkëshortin.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

Adelina Tahiri dhe avokati i pushtetshëm maqedonas zyrtarizuan lidhjen disa vite më parë, një lidhje për të cilën këngëtarja u kritikua pafund, për shkak të moshës së madhe të bashkëshortit.

R.L/Dosja.al

Shto Koment