Showbiz

Para dhe pas operacioneve plastike, tre divat e muzikës shqiptare s’keni për t’i njohur! Fotoja demaskuese (FOTO)

Dafina Zeqiri, Adelina Ismaili dhe Genta Ismajli shumë ndryshe nga se si duken sot!
Featured image of article: Para dhe pas operacioneve plastike, tre divat e muzikës shqiptare s’keni për t’i njohur! Fotoja demaskuese (FOTO) Këngëtaret, Adelina Ismaili, Genta Ismajli dhe Dafina Zeqiri.
Përditësuar:

KOSOVË– Janë tre ndër këngëtaret më të njohura të muzikës shqiptare, Dafina Zeqirin Adelina Ismailin dhe Genta Ismajlin nuk keni për t’i njohur në foton demaskuese, të publikuar nga faqja “Vipat e bllokut”.

Fotoja e postuar nga “Vipat e bllokut”.

Shumë ndryshe nga pamja që ata kanë sot, këngëtaret e suksesshme me origjinë nga Kosova, duket se kanë ndërhyrë mjaft në pamjen e tyre fizike.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Fotoja e postuar nga “Vipat e bllokut”.

Me disa kilogramë më shume dhe me një look ndryshe, krahasuar me pamjen që këngëtaret e njohura kanë sot, ka një diferencë të dukshme. Me buzë më të fryra dhe mollëza më të ngritura, këngëtarët kanë investuar shumë, për të ndryshuar totalisht pamje.

Këngëtaret sot.

R.L/Dosja.al

Shto Koment