KurioziteteShowbiz

25 milionë paund për partneren e duhur, multi-milioneri 41-vjeçar në kërkim të dashurisë: Të jetë biznesmene por edhe të bëjë punë shtëpie

Një multi-milioner është ndjerë shumë i vetmuar këtë Shën Valentin, dhe ka kërkuar një ‘kandidate të përshtatshëme’ për t’u martuar dhe për të krijuar një familje të shëndoshë sëbashku.
Featured image of article: 25 milionë paund për partneren e duhur, multi-milioneri 41-vjeçar në kërkim të dashurisë: Të jetë biznesmene por edhe të bëjë punë shtëpie Andy Scott

ANGLI– Ai quhet Andy Scott, 41 vjeç, nga Portsmouth në Britani i cili ka ofruar 25 milion dollarë që të gjejë ‘personin e veçantë’ .

Sipas mediave të huaja deri më tani multi-milioneri ka qenë i martuar me “martuar me suksesin”, duke ju referuar faktit se i është përkushtuar shumë karrierës, por tashmë ai me një pasuri shumë të madhe kërkon një partnere për të kaluar jetën.

Por në këmbim të parave ai ka thënë që vajza që do të pranojë të kalojë jetën me të duhet të përmbushë disa kritere.

Të jetë një grua e suksesshme dhe e pasur, duke qenë se për të ka shumë rëndësi marrëdhënie e barabartë në çift, si dhe të ketë dëshirë frekuentimin e jetës së natës, nëpër festa, por nga ana tjetër të jetë edhe një zonjë e mirë për punët e shtëpisë.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Andy Scott

“Të jesh një sipërmarrës është një eksperiencë shumë e vetmuar. Në fund të fundit, në se nuk ke dikë me të cilën të ndash uljet dhe ngritjet e tua, fillon dhe vë në dyshim se për çfarë po përpiqesh kaq”, tha ai.

Nuk ka dëshirë që gruaja e tij të rri çdo ditë me make up si dhe të mos jetë e varur nga telefoni.

Burimi: newsfeeds

A.C/Dosja.al 

Shto Koment