Showbiz

Udhëtime dhe makina luksoze, pasanikët nuk i “tremben” koronavirusit (FOTO)

Pasanikët janë të qetë dhe nuk janë friësuar aspak nga koronavirusi.  Me fotot në rrjetet sociale e kanë treguar më së miri se sa të qetë ndihen.

TIRANË– Virusi  vdekjeprurës kinez po merr gjithmonë e më shumë jetë njerëzish në  botë dhe situata është   bërë kaotike.

Por mesa duket  pasanikët janë të qetë dhe nuk janë friësuar aspak nga koronavirusi.  Me fotot në rrjetet sociale e kanë treguar më së miri se sa të qetë ndihen.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Deri më tani në të gjithë botën 4,300 persona kanë humbur jetën, ndërsa 119,243 të tjerë janë konfirmuar si të infektuar. Ndërsa 66,578 pacientë kanë rimarrë veten pas infektimit. Një nga shtetet më të prekura në botë është Italia, ku deri më tani 631 persona kanë humbur jetën dhe të infektuar janë 8.514 persona. Në Shqipëri 10 persona janë të infektuar me koronavirus.

A.C/Dosja.al

Një Koment në “Udhëtime dhe makina luksoze, pasanikët nuk i “tremben” koronavirusit (FOTO)

  1. Po vetkarantinohem per dy javë.Po pastaj çarë do të bëj!?A mund të më thotë dikush?

Shto Koment