Aktualitet

Dorëzohet materialet në Elbasan, nuk shënohen incidente

Deri tani në Elbasan nuk ka pasur asnjë incident dhe dorëzimi i materialeve zgjedhore ka kluar i qetë.

ELBASAN- Pas Lezhës sot kanë mbërritur materialet zgjedhore dhe në qytetin e Elbasanit. Deri tani në Elbasan nuk ka pasur asnjë incident dhe dorëzimi i materialeve zgjedhore ka kluar i qetë.

Po ashtu sot në KZAZ ka pasur masa të rrepta sigurie dhe 4 KZAZ-të e Bashkisë Elbasan janë vendosur në pallatin e sportit Tomorr Sinani.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(A.B. Dosja.al)

Shto Koment