Aktualitet

Donte ti ndalonte, dy shqiptarë bëjnë për spital policin grek

Punonjësi i policisë ka dashur të ndalojë tre të dyshuarit, por këta të fundit e kanë dhunuar, duke e bërë për spital.
Featured image of article: Donte ti ndalonte, dy shqiptarë bëjnë për spital policin grek Foto ilustruese

GREQI– Dy shqiptarë dhe një grek janë ndaluar nga policia, pasi kanë dhunuar një polic.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e djeshme në Melissia, Atika, Greqi.

Mediet greke raportojnë se punonjësi i policisë ka dashur të ndalojë tre të dyshuarit, por këta të fundit e kanë dhunuar, duke e bërë për spital.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ndërsa, në ndihmë të policit kanë ardhur, kolegët e tij, të cilët më pas kanë ndaluar dy shqiptarët dhe grekun. Nuk dihen ende arsyet se pse ndodhi ngjarja.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment