Politike

“Doni t’jua tregoj?”, Basha pranon sfidën e Fevziut LIVE: Prisni pak sa t’i gjej e t’i numëroj…

Teksa fliste për paketën ekonomike që ka propozuar Opozita, Fevziu e pyeti Bashën nëse këto propozime realizohen vërtet në një vend si Shqipëria apo jo.
Featured image of article: “Doni t’jua tregoj?”, Basha pranon sfidën e Fevziut LIVE: Prisni pak sa t’i gjej e t’i numëroj… Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe Blendi Fevziu

TIRANË– Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka pranuar live sfidën e gazetarit Blendi Fevziu. Teksa fliste për paketën ekonomike që ka propozuar Opozita, Fevziu e pyeti Bashën nëse këto propozime realizohen vërtet në një vend si Shqipëria apo jo.

Pjesë nga biseda

Fevziu: Edhe një pyetje tjetër zoti Basha, do të jem shumë i drejtpërdrejtë. mendoni se mund të realizohen propozimet tuaja në një vend si Shqipëria?

Basha: Nëse Rama anulon tenderat…

Fevziu: Edhe për këto, kryeministri Edi Rama ka thënë që nuk është e vërtetë, që nuk janë 120 milionë euro…

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Basha: S’është e vërtetë….aq janë

Fevziu: M’i numëroni dot?

Basha: Ja t’i gjej, t’i numëroj tani (dhembylli linjën për të gjetur dokumentet e për t’i numëruar.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment