ArgetimKuriozitete

Doni të bllokoni përgjithmonë dikë në Instagram? Aplikacioni ju gjen zgjedhjen, ju ‘eleminon’ faqet e tjera që mund të krijohen nga personi i padëshiruar

Tashmë mund të bëni bllok personin e padëshiruar si dhe të bllokoni automatikisht të gjitha faqet e tjera që ky person mund të krijojë nga tani e tutje. 
Featured image of article: Doni të bllokoni përgjithmonë dikë në Instagram? Aplikacioni ju gjen zgjedhjen, ju ‘eleminon’ faqet e tjera që mund të krijohen nga personi i padëshiruar Instagram

SHBA– Instagram iu ka ardhur në ndihmë të gjithë personave që duan të largojnë përgjithmonë nga rrjeti i tyre social një person.

Tashmë mund të bëni bllok personin e padëshiruar si dhe të bllokoni automatikisht të gjitha faqet e tjera që ky person mund të krijojë nga tani e tutje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

(a.b)/dosja.al

Etiketa:

Shto Koment