Virale

“Donald Trump” i kthen ‘reston’ Ramës: Mos votoni për të, motherfu**ers (Video)

Në një video të pulikuar ai dëgjohet teska u bën thirrje shqiptarëve të mos votojnë në datë 30 qershor.
Featured image of article: “Donald Trump” i kthen ‘reston’ Ramës: Mos votoni për të, motherfu**ers (Video) Donald Trump dhe Edi Rama

TIRANË– “Donald Trump” u ka bërë thirrje shqiptarëve që të mos votojnë. Në fakt nuk bëhet fjalë për Presidentin e Amerikës, por për një qytetar të maskuar si Trump.

Më flokë të verdhë dhe vetullat njësoj si të Presidentit amerikan ai dëgjohet në videon e publikuar në JOQ, teksa u thotë të gjithë shqiptarëve që të mos votojnë.

Të dashur miq shqiptarë. Mos merrni pjesë në zgjedhje, pasi janë fallco. Edi Rama ti je fallco, je një plehrë. Ti ta shpif.

Krimi i organizuar është aq i nxehtë sa ju nuk e keni parë ndonjëherë. Kjo ishte, e kuptuat. Thug life. Bëje Amerikën të madhe sërish,”– shprehet qytetari që ka preferuar ta mbajë të fshehtë identitetin.

Mesa duket me këtë video, ‘Trump’ ka marrë hakun ndaj Ramës, pasi nëse e mbani mend edhe në kohë kur Presidenti i Amerikës bënte fushatë, kryeministri shqiptar bënte thirrje kundër tij dhe mbështeste Hilary Clinton.

Mesazhi per shqiptaret per zgjedhjet on Vidnews.

(f.m/dosja.al)

Një Koment në ““Donald Trump” i kthen ‘reston’ Ramës: Mos votoni për të, motherfu**ers (Video)

  1. ky e dashka ne goje

Shto Koment