Showbiz

Don Phenom tregon me kë e ka humbur virgjërinë, flet për dashurinë e parë: Ishte portorikane

I pyetur për detaje të tjera rreth saj, Don Phenom tha se ajo ishte portorikane.
Featured image of article: Don Phenom tregon me kë e ka humbur virgjërinë, flet për dashurinë e parë: Ishte portorikane Don Phenom

TIRANË– Këngëtari Don Phenom ka folur për vajzën që i ka rrëmbyer zemrën për herë të parë. I ftuar në “Shiko kush luan”, gjatë rubrikës me pyetje, këngëtari foli për dashurinë e parë.

I pyetur për detaje të tjera rreth saj, Don Phenom tha se ajo ishte portorikane.

“E para ka qenë nga Porto Riko,”- tregoi këngëtari më tej.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Këngëtari e fitoi famën e tij me këngën “Kolumbiana” dhe tashmë pas dy bashkëpunimeve me Ronela Hajatën po shijon vetëm sukses.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment