Aktualitet

Doli nga rruga duke drejtuar motorin, aksidentohet rëndë 65-vjeçari në Vlorë

Një 65-vjeçar ka dalë nga rruga duke drejtuar motorin e tij në fshatin Qishbardhë të Vlorës, duke mbetur i plagosur rëndë.
Featured image of article: Doli nga rruga duke drejtuar motorin, aksidentohet rëndë 65-vjeçari në Vlorë Foto ilustruese

VLORË – Një aksident është regjistruar në aksin Vlorë-Peshkëpi në fshatin Qishbardhë. Duke drejtuar motorin e tij, një 65-vjeçar ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit, 65-vjeçari ka mbetur i plagosur rëndë. Mësohet se aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:45.

(g.sh./dosja.al)

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

 

 

 

Shto Koment