BotaKuriozitete

Dokumentari po trondit botën/ Mikroçipi 666 do të injektohet te njerëzit, shoqëritë sekrete do kenë në kontroll njerëzimin

Sipas një video e cila paraqet një dokumentar së fundmi është virale në rrjetet sociale,  ku filitet për një mikroçip që do të injektohet tek njerëzit e më pas të gjithë ata që injektohen do të jenë në kontrollin e shoqërisë sekrete, që pretendohet të jet iluminati.
Featured image of article: Dokumentari po trondit botën/ Mikroçipi 666 do të injektohet te njerëzit, shoqëritë sekrete do kenë në kontroll njerëzimin Foto ilustruese

BOTË– 2 mijë vite më parë, profet Xhovani, në një libër bëri përshkrimin e fundit të njerëzimit ku fliste për shoqri sekrete të cilat do të kishin në kontroll të gjithë botën.

Mirëpo që nga ajo ditë kjo ka mbetur një nga enigmat më të mëdha për njerëzit që janë marrë me studimin e librit të tij. Ndërsa në Bibël thuhet se në Tokë do të kthehet antikrishti dhe do të zhduk njerëzimin.

Sipas një video e cila është tranmetuar në ‘Top1’  cila paraqet një dokumentar, ku filitet për një mikroçip që do të injektohet tek njerëzit e më pas të gjithë ata që injektohen do të jenë në kontrollin e shoqërisë sekrete, që pretendohet të jet iluminati.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Idhur me injektimin e këtyre çipeve teoritë e fundit theksojnë se kjo do të bëhet me anë të vaksinave që do u bëhen njerëzve pas disa muajsh, madje teoricienët shkojnë deri aty sa theksojnë se kjo është dhe arsyeja se përse u shfaq dhe koronavirusi.

(A.K.Dosja.al)

Shto Koment