Showbiz

‘Do t’i kërceja në prehër’/ Rasheli nuk e fsheh pëlqimin ndaj Robert Berishës

E pyetur se cilit prej personazheve do i bënte një kërcim në prehër, Rasheli pa hezituar zgjodhi Robertin.
Featured image of article: ‘Do t’i kërceja në prehër’/ Rasheli nuk e fsheh pëlqimin ndaj Robert Berishës Rashel Kolaneci dhe Robert Berisha

TIRANË– Modelja Rashel Kolaneci, teksa ishte e ftuar në “Shiko kush luan”, gjatë emisionit u bë pjesë e një loje me pyetje. Rashelit iu vendos para një thes boksi ku duhet të godiste personazhin për t’ju përgjigjur pyetjes.

E pyetur se cilit prej personazheve do i bënte një kërcim në prehër, Rasheli pa hezituar zgjodhi Robertin. Ndërsa kur u pyet, se me cilin prej personazheve do pranonte të dilte në një takim, modelja zgjodhi sërish Robert Berishën.

Pyetje: Me cilin nga çunat do pranoje një takim?

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
Rashel Kolaneci: Robert Berisha

Pyetje: Cilit do i bëje një lap dance?

Rashel Kolaneci: Robert Berisha

a.m/dosja.al)

Shto Koment