Politike

“Do të nxirresh me dhunë nga salla”/ Rama-Gjuzit në Kuvend: Nuk të kanë persekuar në komunizëm ty…

Gjatë fjalës së tij nga foltorja në Kuvend, Rama tha se për këtë arsye, Gjuzi do që të nxirret me dhunë nga salla, pasi nuk e di ç’është keqtrajtimi.
Featured image of article: “Do të nxirresh me dhunë nga salla”/ Rama-Gjuzit në Kuvend: Nuk të kanë persekuar në komunizëm ty…
Përditësuar:

TIRANË– Kryeministri Edi Rama i është drejtuar deputetit Kujtim Gjuzi duke i kujtuar se ai nuk ka vuajtur nga periudha e komunizmit.

Gjatë fjalës së tij nga foltorja në Kuvend, Rama tha se për këtë arsye, Gjuzi do që të nxirret me dhunë nga salla, pasi nuk e di ç’është keqtrajtimi.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Kujtim ti vuan shumë se nuk të kanë persekutuar në komunizëm, dhe do që të nxiresh me dhunë nga salla e Kuvendit,”– tha Rama duke ju drejtuar Kujtim Gjuzit.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment