Aktualitet

“Do të ** nënën, hiqe telefonin”, momenti kur shefi i policisë së Divjakës sulmon aktivisten e PD

VIDEO
Në videon e siguruar nga Syri.net, dëgjohen të bërtitura dhe të shara, ndërsa personat e përfshirë në konflikt nuk janë identifikuar. 
Featured image of article: “Do të ** nënën, hiqe telefonin”, momenti kur shefi i policisë së Divjakës sulmon aktivisten e PD Elsa Bita, aktivistja e dhunuar

DIVJAKË– Kanë dalë pamjet nga momenti ku sipas denoncimit, shefi i policisë së Divjakës ka sulmuar brutalisht aktivisten e PD-së, Elsa Bita.

Në videon e siguruar nga Syri.net, dëgjohen të bërtitura dhe të shara, ndërsa personat e përfshirë në konflikt nuk janë identifikuar. 

Bjere këtu telefonin“, dëgjohet teksa bërtet aktivistja Elsa Bita, ndërsa dyshoet se personi që dëgjohet duke sharë është sulmuesi.

Për më shumë ndiqni pamjet:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Ngjarja u raportua mesditen e sotme ku Elsa Bita, aktiviste, kandidate dhe mbështetëse e Partisë Demokratike në Divjakë është rrahur për shkak të denoncimeve kundër PS. Fillimisht ajo denoncoi se është dhunuar nga vëllai i kryebashkiakut të qytetit, Fredi Kokoneshi, ndërsa në një version të dytë, ajo tha se është dhunuar nga shefi i Policisë në Divjakë, Altin Shehu.

Sipas denoncimit, shefi i policisë i ka thyer krahun të resë, e cila ndodhet në spital. Ajo thotë se u dhunua pasi filmoi edhe administratën  duke marrë pjesë në disa takime elektorale.

(kle.mu./Dosja.al)

4 Komente në ““Do të ** nënën, hiqe telefonin”, momenti kur shefi i policisë së Divjakës sulmon aktivisten e PD

  1. Sikur i paska thene kjo mos me caj trapi????

  2. Pika qe si bie…shefit te policise …e matvtakatin me nje femer…..lum ne per keta polica qe na sigurojne qetesine…..ti vij turp….

  3. Altinit ti hani mutin

  4. Polici eshte per burg. Ndalon qytetaren te perdore telefonin, pastaj i thyen krahun. Nga vijne keta kafshe!?

Shto Koment