Showbiz

“Do të na mungosh në TV zemër!”, Luana Vjollca braktis televizionin? Komenti që ngre dyshime për largimin e moderatores (FOTO)

Në njërën nga fotot e postuara së fundmi, ajo që bie në sy ëshrë një koment i mikut dhe bashkëpunëtorit të saj, grimierit Arbër Bytyqi, i cili i komenton me një emoji të përlotur Luanës.
Featured image of article: “Do të na mungosh në TV zemër!”, Luana Vjollca braktis televizionin? Komenti që ngre dyshime për largimin e moderatores (FOTO) Luana Vjollca

DUBAI–  Pasi ka mbyllur një vit goxha të suksesshëm profesionalisht, moderatorja Luana Vjollca është nisur për Dubai së bashku me motrën Marinën, kunatin Getoar Selimin e me shumë gjasa dhe të dashurin e saj ende të pazyrtarizuar, Krenar Çoçaj.

4-tërshja- kanë pritur në qytetin arab ndërrimin e viteve, por ndërkohë, një detaj në profilin e saj në Instagram na ka bërë të dyshojmë mbi të ardhmen e Luanës në televizion.

Foto e postuar nga Luana Vjollca

Në njërën nga fotot e postuara së fundmi, ajo që bie në sy është një koment i mikut dhe bashkëpunëtorit të saj, grimierit Arbër Bytyqi, i cili i komenton me një emoji të përlotur Luanës:

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

“Do të na mungosh në TV zmr!”

Foto e postuar nga Luana Vjollca

Por, një konstatim i tillë mbetet për t’u parë pas përfundimit të sezonit të tretë të spektaklit “Shiko Kush Luan”, i cili ndiqet dhe pëlqehet shumë nga publiku shqiptar.

(a.m/dosja.al)

Shto Koment