Horoskopi

‘Do të keni një mbrëmje erotike’/ Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi

Astrologia Meri Shehu paralajmëron shenjën e horoskopit që do të ketë një mbrëmje me biseda te këndshme erotike.
Featured image of article: ‘Do të keni një mbrëmje erotike’/ Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë horoskopi Meri Shehu

Ju pret një mbrëmje me biseda te këndshme erotike.

Dashi

Sot do te kaperceni nje mal sprove dhe me vone do te kuptoni se nuk kishte qene kaq i veshtire.

Demi

Hena juaj sot takohet me Aferditen dhe shume nga ju do jeni prane nje personi te dashur apo qe ju gjallëron.

Nje çeshtje ekonomike do te marre drejtim

Binjaket

Kishit filluar te ndjeheshit mire me veten por nga mbremja ju vjen nje kujtim nga e kaluara qe ju zgjon ndjenjat.

Nje femer te cilen e doni prane vetes ju afrohet

Gaforrja

Nga skena do dilni ne prapaskene pasi keni edhe ju nevoje per disa çaste personale.

Takime familjare apo personale do jene prezente.

Nje çeshtje shtepie ju preokupon apo nje lidhje e fshehte apo marreveshje e fshehte ekonomike

Luani

Sot do vendosni per nje takim me nje shoqe apo person qe doni te argetoni apo te shprehni ndjenjat e te flirtoni.

Do te keni nje ndryshim pune apo partneri

Virgjeresha

Do ndjeni nevojen e nje publiciteti ne lidhje ne punen tuaj.

Fama apo nje lidhje erotike mund te behen te deklaruara.

Nje femer ju lekund besimin dhe ju dobeson

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Peshorja

Nga pasiguria ne eufori ndjenjash dhe jete plot surpriza e shpenzime.

Tashme do te shpenzoni me shume per udhetime dhe kreditime te reja

Akrepi

Te gjitha rruget ju çojne tek lumturia ekonomike.

Takime te rendesishme dhe energji per te rrezikuar me mundesite mund t’ju bejne fitimtar.

Pengesat ekonomike permbysen nga bujaria e Aferdites ne Binjak

Shigjetari

Nje fillim i ri ne pune kerkon mbedhtetje ekonomike nga partneri apo bashkepuntoret.

Per ju sot kush jep me shume merr me shume

Bricjapi

Do jeni te frymezuar per tu marre me punen dhe per te investuar aty nje sasi te konsiderueshme nese kjo pune ju pelqen dhe keni talent.

Bashkepunimi me nje femer eshte i rendesishem

Ujori

Askush nuk mund te mos bindet per fatin tuaj ne dashuri.

Dhe aty ku banoni ju vjen nje mundesi e arte flirti dhe erotizmi.

Kjo mbremje do te jete erotike

Peshqit

Nje ndryshim shtepie del domosdoshmëri.

Por nese keni vendosur nje udhetim apo nje hotel ndoshta do keni nje njohje te mire ne jeten personale.

Shto Koment