Showbiz

“Do të jenë plagë të bukura aliene”, e dashura e Elon Musk zbulon tatuazhin e ri unik me bojë të bardhë

Grimes, 33-vjeç, me emrin e vërtetë Claire Elise Boucher, postoi një foto në instagram të bojës që i mbulon tërë shpinën, me valë delikate të gdhendura në lëkurën e saj me përdorimin e bojës së bardhë, i cili duket një stilim më pak i zakonshëm për tatuazhet.
Featured image of article: “Do të jenë plagë të bukura aliene”, e dashura e Elon Musk zbulon tatuazhin e ri unik me bojë të bardhë Grimes tatoo

SHBA- E dashura e Elon Musk, Grimes ka zbuluar tatuazhin e ri të gdhendur ‘me dhimbje’ në të gjithë shpinën e saj me bojë të bardhë.

Grimes, 33-vjeç, me emrin e vërtetë Claire Elise Boucher, postoi një foto në instagram të bojës që i mbulon tërë shpinën, me valë delikate të gdhendura në lëkurën e saj me përdorimin e bojës së bardhë, i cili duket një stilim më pak i zakonshëm për tatuazhet.

Në mbishkrimin e fotos të postuar në instagram ajo shkroi: ‘Mos ki një pic të mirë, dhemb shumë dhe më duhet të fle haha, dhe do të jetë e kuqe për disa javë, por do të jesh plagë e bukur e huaj (sic)’.

 

View this post on Instagram

 

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

A post shared by ☘︎𝔊𝔯𝔦𝔪𝔢𝔰࿎ (@grimes)

Tatuazhin e kishte bërë tek Nusi Quero dhe një artist tatuazhesh i njohur si Tweak T në, pasi ajo etiketoi dyshen në postim. 

(f.i/dosja.al)

Etiketa:

Shto Koment