Argetim

Do të çuditeni sesi është nga brenda kjo shtëpi 96-vjeçare!

Zonja e ka dekoruar vetë shtëpinë e saj, dhe nuk ka ndryshuar më asgjë në të, prej më shumë se një dekade. 

Angli – 72 vite më parë, kjo shtëpi është blerë nga një zonjë, e cila është po e njëjta që e ka atë edhe sot.

Zonja e ka dekoruar vetë shtëpinë e saj, dhe nuk ka ndryshuar më asgjë në të prej më shumë se një dekade.

Kur sekserja erdhi të shikonte shtëpinë, në momentin që hyri brenda u shokua. Nga jashtë shtëpia dukej e thjeshtë dhe mëse normale, por kur hyri brenda sekserja tha se shtëpia dukej sikur ishte bërë për familjen mbretërore.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Zonja i’a ka dalë të ruajë në mënyrë perfekte çdo orendi që ka në shtëpi, duke bërë që ato të ngjajnë të reja, dhe mos kenë asnjë pikë pluhuri në të.

Burimi:Tips and Tricks 

E.C/Dosja.al

Shto Koment