Horoskopi

“Do përjetoni një takim me shumë nuanca romantike”/ Meri Shehu tregon si do jetë dita juaj sot

Astrologia Meri Shehu ka bërë parashikimin për 12 shenjat e zodiakut, të cilat do të përballen me të papritura gjatë kësaj verë. Për më shumë lexoni çfarë thonë yjet për ju...
Featured image of article: “Do përjetoni një takim me shumë nuanca romantike”/ Meri Shehu tregon si do jetë dita juaj sot Meri Shehu

Dashi
Ju do keni fatin t’i paraprini nje kurthi ne jeten tuaj erotike dhe te vazhdoni me fuqishem duke shijuar apo duke rrezikuar por pa humbur.

Demi
Do jeni pak nervoz dhe do kerkoni me shume se duhet ne nje ambjent familjar. Kjo do shkaktoje disa probleme dhe sherre te cilat mund t’i shmangnit nese do ishit me te duruar.

Binjaket
Do gjeni nje rruge alternative per te mesuar te verteten apo per te shuar kurreshtjen ne lidhje me pamjen apo karakterin e fshehte te dikujt qe ju intereson.

Gaforrja
Ju do shpenzoni per te bere per vete dike qe ju pelqen apo per ta futur ne rrethin tuaj te veprimtarive. Ky mund te quhet nje mashtrim aktiv por me premisa zoteruese.

Luani
Thuhet se nuk keni shume fat ne dashuri. Por sot duhet qe do luftoni dhe do gjeni nje mirekuptim ne lidhjen tuaj megjithese nderhyrjet e kane bombarduar.

Virgjeresha
Po luftoni dhe vuani sa per dy. Logjika juaj nuk po i bindet me ndjenjave dhe trupi juaj eshte leshuar ne nje vuajtje ekstreme derisa te gjeni pergjigjen qe doni ne dashuri.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Peshorja
Nuk do ju trembi nje dashuri dhe as nje zjarr sado i bukur dhe i ngrohte te jete. Me sa duket keni vendosur ta kuptoni lumturine duke dashur veten.

Akrepi
Mund te bien sot perdet e nje maskimi qe ju kane bere qe te fshehin tiparet tuaja dhe zjarrin apo famen qe mund te keni konkretisht. Por e drejta nuk sjell gjithmone lumturi duke qene se ju kane prishur pune.

Shigjetari
Nuk mund te hidhni zjarrin dhe te fshihni doren e zjarrvensit shpirteror. Kjo do zbulohet dhe duhet te merrni masa te shpetoni dike qe do te digjet per ju.

Bricjapi
Per ju dita ka shume vrull energji por edhe nje clirim nga nje pasiguri ne lidhje me ndjenjat. Do perjetoni nje takim me shume nuanca romantike. Por edhe dikush nga ju do presi ne nje takim qe nuk do behet.

Ujori
E natyrshmja eshte e bukur dhe terheqese per ju sot. Por ju do donit dicka me te rafinuar dhe qe do bertiste me pak sidmos nese ka te beje me jeten erotike.

Peshqit
Do ju pelqente me shume ngjarja e bukur dhe e dhimbshme por me mesazhe se sa vete perjetimi i nje situate erotike. Kjo do te thote se artisi apo shpirti i artistit nuk gjen paqe.

Shto Koment