Horoskopi

“Do njihni shumë meshkuj, dashuri e fshehtë” Meri Shehu bën parashikimin për 12 shenjat e horoskopit: Në jetën erotike do keni shumë…

Për shenjën e virgjëreshës Meri Shehu tregon se në jetën erotike do të përballen me vështirësi ndërsa për atë të shigjetarit thotë se nuk do mungojë xhelozia në lidhje.
Featured image of article: “Do njihni shumë meshkuj, dashuri e fshehtë” Meri Shehu bën parashikimin për 12 shenjat e horoskopit: Në jetën erotike do keni shumë… Horoskopi

TIRANË- Astrologia Meri Shehu ka bërë parashikimin për 12 shenjat e horoskopit. Për shenjën e virgjëreshës ajo tregon se në jetën erotike do të përballen me vështirësi ndërsa për atë të shigjetarit thotë se nuk do mungojë xhelozia në lidhje.

Parashikimi i 12 shenjave:

Dashi

Nje energji e shumepritur do ju ngreje moralisht dhe do ju jap fuqi dhe shanse per te bere gjera te reja ne jeten tuaj, si ne planin personal ashtu edhe ne ate profesional. Duhet tu shmangeni perballjeve me ligjin apo njerez me pushtet.

Demi

Ju se brendshmi do keni nje zjarr te pashuar nje pasion te madh nje dashuri te fshehte qe mund t’ju lodh apo t’ju stresoj nese nuk e gjeni rrugen e duhur per t’u realizuar.

Binjaket

Jeta juaj sociale shoqerore apo qellimet tuaja do jene ne rrugen me energjike te mundshme dhe mund te fitoni reputacion nese beni nje beteje te zjarrte dhe te sinqerte.

Gaforrja

Marsi ne Dash ju fton ne duele dhe sqarime apo ne ngacmime te fuqishme me te cilat duhet te perballeni me antagonizem por edhe me burreri e shenjester te sakte.

Luani

Marsi ne Dash do behet aleati juaj ne nje ceshtje shume te rendesishme apo ne nje beteje ku mendohej se i kishti mundesite te pakta per te fituar. Sidomos ne ceshtje ligjore komunikimi me jashte dhe ne dashuri.

Virgjeresha

Do futeni ne nje periudhe me shpenzime te fuqishme te cilat ju ftojne te beni investime apo te sqaroheni me te kaluaren ne ceshtje ekonomike. Po ashtu ne jeten erotike do keni shume xhelozi dhe përballje.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Peshorja

Marsi del perball jush dhe kjo ju con ne nje antagonizem te dukshem ne te gjitha llojet e marredhenieve sidomos ne cift dhe bashkëpunime. Kujdes pasi kundershtaret tuaj jane te vendosur per lufte.

Akrepi

Nje Mars ne vendin e vete e nbene Akrepin me te qarte se me ke ka te beje ne fushen e ndjenjave dhe ne ate ekonomike. Duke ditur pozicionin e kundershtarit Akrepi do dij te perballet Marsi ju fton per jete te vrrullshme dhe pune ne aksion.

Shigjetari

Marsi ne Dash eshte ne pozicionin me te mire per ju ne ceshtjet erotike. Shume pasion dashuri flirt argetim. Por nuk do mungoj xhelozia dhe padurimi.

Bricjapi

Nje Mars ne Dash do te thote per ju se do fusni flaken ne shtëpi. Perpiquni ta kontrrolloni apo te beni per vete partneret apo familjaret me tendenca marsiane gati per ndeshje apo lodra fuqie.

Ujori

Marsi ne Dash do jete me i miri per ju per udhetime ide te reja makina apo levizje me energji te larte. Cdo filozofi e juaja do kete te beje me antagonizmin ne baze te njohurive dhe infromacionit. Do njihni shume meshkuj ne kete periudhe.

Peshqit

E mbajtet marsin ne gji per shume muaj. Kush ja arriti te mos digjet nga inati xhelozia apo vetpermbajtja tani ka mundesi te shperthej ne kerkesa ekonomike dhe erotike.

(A.B)/Dosja.al

Shto Koment