Showbiz

“Do ngrihem e do ta gjej”/ Romeo Veshaj nxehet me Jonidën pas tatuazhit për dashurinë dhe urrejtjen: Si më kopjojnë kështu, e kisha idenë i pari…

I ftuar “Në një ditë me Dojnën”, Romeo u pyet për kuptimin e tatuazhëve dhe u ndal tek njëri prej tyre, tqë cilin e ka njësoj me Jonidën, madje e bënë në të njëjtën kohë.
Featured image of article: “Do ngrihem e do ta gjej”/ Romeo Veshaj nxehet me Jonidën pas tatuazhit për dashurinë dhe urrejtjen: Si më kopjojnë kështu, e kisha idenë i pari… Jopnida Maliqi dhe Romeo Veshaj
Përditësuar:

TIRANË– Romeo Veshaj ka komentuar tatuazhin e nëjjtë që ka me këngëtaren Jonida Maliqi, me të cilën zëra të shumtë e bashkojnë dhe e ndajnë.

I ftuar “Në një ditë me Dojnën”, Romeo u pyet për kuptimin e tatuazhëve dhe u ndal tek njëri prej tyre, tqë cilin e ka njësoj me Jonidën, madje e bënë në të njëjtën kohë.

Teksa e komentonte, Romeo tha se do ngrihej ta gjente atë që j aka kopjuar dhe e ka bërë njësoj si ai.

Pjesë nga biseda

Romeo Veshaj: Këtu shkruajta psycho ndërsa këtu Hate Love

Dojna Mema: Se ku e kam parë unë atë

Donald Veshaj: Ja kanë kopjuar

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Romeo Veshaj: Ma kanë kopjuar?

Donald Veshaj: Epo si i kopjojnë këto tatuazhe tani…

Romeo Veshaj: Me siguri ma kanë kopjuar, edhe pse unë e kam pasur idenë i pari. Por e bëra i dyti. Do çohem tani ta gjej atë që ma ka kopjuar. Por, më pëlqen, “hate love”, dashuri dhe urrejtje në një, është një serial.

Momenti ne video pas minutes 06:45

Romeo dhe Jonida pak ditë më parë publikuan një tatuazh ku shihej se e kishin njësoj.

(f.m/dosja.al)

Shto Koment